راز دریافت وام بلاعوض ازدواج و دانشجویی برای همه

با سلام خدمت اعضای خانواده ی بزرگ پولدارباشی در این مقاله همراه شما هستیم تا با نحوه ی گرفتن وام بلاعوض ازدواج و وام بلاعوض دانشجویی صحبت کنیم.

در این مقاله یک روش به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد که به راحتی تسهیلات دریافتی شما به بلاعوض تبدیل شود.

با مطالعه ی این مقاله پرسش های زیر برای شما حل می شود :

  • آیا می شود تسهیلات بلاعوض ازدواج دریافت کرد؟
  • آیا وام بلاعوض به دانشجویان تعلق می گیرد؟
  • مبلغ وام بلاعوض ازدواج چقدر است؟
  • روش دریافت وام بلاعوض ازدواج چگونه است؟
  • چه وام هایی بلاعوض هستند؟
  • چونه بدون دردسر قسط وام را پرداخت کنیم؟
  • چگونه ماهانه ۵ تا ۱۰ درصد سود کسب کنیم؟

همانطور که مستحضر هستید، وام ازدواج حدود ۶۰ میلیون تومان می باشد. و هر قسط این وام به صورت تقریبی یک میلیون تومان است. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز ۵ ساله می باشد.

وام های دانشجویی نیز به صورت تقریبی از یک میلیون تومان شروع می شوند و مدت زمان بازپرداخت آنها نیز بسیار طولانی مدت می باشد.

هر دوی این تسهیلات نیز ۴ درصد می باشند.

همراه ما باشید تا روش حرفه ای تسهیلات گیرندگان را بیاموزید.

قدم اول : تعیین کردن مبلغ اقساط عادی در بازه های زمانی مختلف

در مرحله ی اول شما باید حساب کنید که در بازه های مختلف باید چه مقدار قسط پرداخت کنید. به عنوان نمونه برای وام ازدواج باید در هر ماه حدود یک میلیون تومان پرداخت کنید. سه ماهه ۳ میلیون تومان و شش ماهه حدود ۶ میلیون تومان.

با مشخص کردن این مقادیر به مرحله ی بعد می رویم. همچنین در نظر داشته باشید برخی از تسهیلات مبلغ اقساط آنها ثابت نیست و در بازه های زمانی مختلف افزایشی است.

قدم دوم : مشخص کردن درآمد غیر فعال ماهانه

درآمد غیر فعال یعنی بدون انجام کاری صرفا با سرمایه گذاری، سود سرمایه گذاری را کسب کنید.

حال که می دانیم ماهانه باید چه مبلغی را پرداخت کنیم، باید آن مبلغ را به صورت غیر فعال کسب کنیم. به عنوان نمونه اگر وام ازدواج ۶۰ میلیون تومانی گرفتیم، می توانیم ده میلیون تومان آن را کنار بگذاریم و با کسب سود ماهانه ده درصد، اقساط تسهیلات را پرداخت کنیم.

به عنوان نمونه ی واقعی برای وام ازدواج ۶۰ میلیون تومان اعداد دقیق به شرح زیر می باشند (ریال):

مبلغ هر قسط ۱۱,۰۴۹,۹۱۳
مقدار سرمایه لازم با سود ماهانه ۵ درصد ۲۲۰,۹۹۸,۲۶۰
مقدار سرمایه لازم با سود ماهانه ۱۰ درصد ۱۱۰,۴۹۹,۱۳۰
مقدار سرمایه لازم با سود ماهانه ۱۵ درصد ۷۳,۶۶۶,۰۸۷

توجه داشته باشید که با این مکانیزم تا ۵ سال آینده اگر هر ماه ۱۰ درصد سود کسب کنید و سود حاصل را تخصیص دهید به بازپرداخت وام دیگر نیازی نیست که شما برای بازپرداخت وام نگران باشید. بلکه بخشی از وام اصل و سود وام را تسویه می کند.

قدم سوم : طراحی استراتژی معاملاتی برای کسب سود مشخص

حال که مشخص کردید چند درصد در ماه باید سود کسب کنید، حتما نیاز به یک استراتژی معاملاتی دارید. شاید در ابتدا برای شما عجیب باشد که چگونه ۱۰ درصد در ماه سود کسب کنید!!!

آن هم درآمد غیر فعال که در بهترین حالت بانک ها در سال ۲۰ درصد سود می دهند نه در ماه!!!

اما ما به شما بورس را پیشنهاد می کنیم. شاید فکر کنید که ۱۰ درصد در ماه سود زیادی باشد و نتوان آن را کسب کرد. شاید فکر کنید که این صحبت ها تبلیغاتی است.

اما کافیه که از سایر افرادی که در بورس فعالیت می کنند بپرسید و یا نظر دانشجویان دوره های پولدار باشی تو کانال تلگرام ما رو بخونید. متوجه می شید که ۱۰ درصد در ماه برای شما بسیار قابل دسترس خواهد بود. به شرطی که علم و مهارت معامله گری و مدیریت سرمایه را بدست بیاورید.

اما مراقب باشید

برای خود بازه های بازدهی مختلفی در نظر بگیرید. اگر یک ماه فرصت مناسب بود سعی کنید سود ماه بعد را نیز برداشت کنید. اگر یک ماه بازار مناسب نبود سعی کنید با مشورت دقیق با افراد حرفه ای و یا شرکت در کارگاه های تحلیلی سهم های مناسبی را انتخاب کنید.

برای خود حد ضرر مشخص کنید. ( برای آشنایی بیشتر اینجا کلیک کنید.)

حتما ریسک خود را مدیریت کنید. ( برای آشنایی بیشتر اینجا کلیک کنید.)

برای ورود به بورس نیاز به کد بورسی و سجام دارید. کافیه اینجا و اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد ما استفاده از این تکنیک برای تسهیلات با نرخ بهره ی کم می باشد. اما این تکنیک در همه ی تسهیلات می تواند پاسخگو باشد اما ریسک معاملاتی و درصد سود ماهانه ی شما باید بیشتر باشد که برای سود بیشتر حتما نیازمند مهارت های بیشتر خواهید بود.

عضو کانال تلگرام پولدار باشی بشید تا از سهم های خوب جا نمونید و با اطلاع داشتن از رویدادهای آموزشی ما بتونید سود خوبی کسب کنید.

مقالات مرتبط 

نوسان گیری در بورس

نوسان گیری در بورس

می‌توان گفت نوسان گیری در بورس یک فرایند استراتژیک جذاب و درعین‌حال پر ریسک معامله است. این روش معامله به دنبال تغییرات سریع قیمت‌ها سود

ادامه مطلب
معاملات فیوچرز

معاملات فیوچرز

معاملات فیوچرز یا معاملات آتی از روش‌های پر ریسک ترید در بازارهای بزرگ معاملاتی است. در این روش معامله‌گران با تخمین شرایط اقتصادی، اجتماعی و

ادامه مطلب
مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه

در دنیای تجارت مدیریت سرمایه به معنی داشتن دانش و مهارت برای انجام معاملات کم ریسک و به دست آوردن بیشترین بازدهی است. در اولویت

ادامه مطلب
ترید در بازار سرمایه

ترید در بازار سرمایه

با معامله یکی از مفاهیم اصلی در بازار سرمایه است. ترید در بازار سرمایه یعنی معامله کردن یک سهام، رمز ارز، جفت ارز، فلزات گران‌بها

ادامه مطلب

+ 200 دوره

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

+ 350 کاربر

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

+ 400 مطلب

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

+ 50 کلاس

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

درباره پولدارباشی

خالق استراتژی معاملاتی لاک پشت طلایی در ایران کارشناس ارشد اعتباری و سرمایه گذاری بانک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی لیسانس مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها دارنده مدرک تحلیل تکنیکال از کاوندیش کالج انگلستان تحلیل گر و معامله گر بازار بورس و آتی سکه و زعفران

ارتباط با ما

اعتماد شما ، افتخار ماست!

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر