سفارش سر خطی در بورس

سفارش سر خطی در بورس

سفارش سر خطی در بورس به زمان اولیه آغاز مرحله پیش گشایش که در بورس ثبت شود، گفته می‌شود. سفارش‌ها از طرف متقاضی در پایین‌ترین و یا بالاترین قیمت که تعیین شده انجام می‌شود.باید بدانید سفارش‌ها به چه منظور است؟ و با توجه به خبرهای خوبی که از سود شرکت متوجه می‌شوید تصمیم می‌گیرید سهام را خریداری نمایید، اما در تاریخ مقرر این امکان برایتان وجود ندارد.

چگونگی سفارش سر خطی در بورس

۱۵ دقیقه قبل از اینکه معاملات انجام بگیرد، به آن مرحله پیش گشایش می‌گویند. در این زمان باید سفارش خود را در پنل معاملاتی سایت بورس به ثبت برسانید. زمانی که بازار سفارشات باز شود، ثبت سفارش شما در بورس در اولویت قرار می‌گیرد. هر چه شما زودتر ثبت سفارش خود را انجام دهید، در نخستین صف قرار گرفته می‌شوید.

اینکه شما بخواهید جزء نفرات اول باشید راحت نیست، زیرا افراد دیگری هم مانند شما هستند که در راس ساعت می‌خواهند ثبت سفارش خود را انجام دهند. به این نکته توجه کنید که در ثبت سفارش‌ها حتی ثانیه‌ها هم بسیار اهمیت پیدا می‌کنند، همین زود انجام دادن ثبت موجب می‌شود شما جزء نفرات اولیه قرار بگیرید.

سفارش سر خطی نمادین

جهت گمراه کردن سهامداران افرادی هستند که در مرحله پیش گشایش سفارش‌های نمادین قرار می‌دهند، یعنی افرادی با تشکیل دادن صف خرید و فروش نمادین ایجاد کرده تا سهام را با قیمت بالا و یا پایین‌ترین قیمت به شما عرضه کنند. این گونه افراد در سهم‌های بزرگ اثر چندانی ندارد و فقط برای سهم‌های کوچک تاثیر گذار می‌باشد.

اطلاعیه‌ای از طرف سازمان بورس انتشار داده می‌شود که جهت جلوگیری از خرید و فروش‌های نمادین در ۵ دقیقه آخر کار امکان اینکه سفارش را حذف و ویرایش نمایید وجود ندارد. اما شما در این ساعت می‌توانید سفارش جدید برای خود اضافه کنید، و این کار برای حذف سفارش سر خطی نمادین انجام می‌شود.

چگونگی سفارش سر خطی در بورس

عوامل موثر بر ثبت سریع سفارش سر خطی در بورس

  • نوع کارگزاری
  • سرعت اینترنت
  • سرورهای مجاز بورس
  • فاکتورها شانس در ثبت سفارش سر خطی

تاثیر نوع کارگزاری بر سفارش سر خطی در بورس

وقتی که کارگزار سرور خوبی داشته باشد به راحتی در نفرات اول صف قرار می‌گیرد، اگر برای ثبت سفارش شما حتی چندین ثانیه طول بکشد شما از خرید و فروش جا می‌مانید. برخی فکر می‌کنند کارگزاری‌هایی که مشتریان زیادی دارند شاید بهترین خدمات را انجام منی دهند، اما این فکر درست نمی‌باشد.

کارگزارانی می‌باشند که با ازدیاد مشتری از کیفیت خدمات خود می‌کاهند، و آن‌ها زیر ساخت‌های قدیمی دارند و زمانی که کاربرانشان زیاد باشند هم تاثیری بر کیفیت خدمات آن‌ها ندارد. حتما قبل از خریداری سهام حتما از مشتریان پرس و جو کنید، مطمئنا کارگزارانی که خلوت باشند عملکرد آن‌ها بهتر از کارگزاران شلوغ می‌باشد.

سرعت اینترنت

یکی از مواردی که شما را در صف اول سفارش سر خطی در بورس قرار می‌دهد سرعت اینترنت می‌باشد. وقتی شما سرعت بالایی از اینترنت داشته باشید به راحتی می‌توانید اطلاعات و داده‌های خود را وارد نمایید. سرعت اینترنت شما را سریعتر به مقصد نهایی می‌رساند، در صورت کند بودن سرعت اینترنت فرصت زیادی می‌خواهد تا اطلاعات شما را ارسال نماید.

شبکه‌ها دارای سرورهای مختلفی می‌باشند که داده‌ها را به دستگاه مقصد مورد نظر شما ارسال می‌کند و واکنشی از طرف دستگاه مقصد به وجد آمده و آن‌ها نسبت به درخواست شما پاسخی ارسال می‌کنند.

همچنین بخوانید: در مورد حباب بورسی چه می‌دانید ؟

عوامل موثر بر ثبت سریع سفارش سر خطی در بورس

سرورهای مجازی بورس

در ثبت سفارش شما در ساعت‌های اولیه حتی صدم ثانیه‌ها هم تاثیر به سزایی دارد. با افزایش اطلاعات مردم در زمینه سفارش سر خطی در بورس افزایش پیدا کرده است. با توجه به زیاد شدن متقاضیان سفارش‌های بیشتری برای شرکت‌ها ارسال می‌شود و همه اینها بر روند کار تاثیر گذار می‌باشد.

در صورتی که بخواهید حرفه‌ای کار بورس خود را انجام دهید؛ می‌توانید از سرورهای مجازی بورس کمک بگیرید. وقتی از این سرورها استفاده نمایید در صف اول بورس قرار می‌گیرید، استفاده از این سرورها هزینه بردارد می‌باشد و شما باید مبلغی را پرداخت نمایید.

فاکتور شانس در ثبت سفارش سر خطی

افراد زیادی هستند که برای موفق شدن در صف اول سفارش سر خطی در بورس به دنبال راه حل‌هایی هستند، چیزی که می‌تواند به شما کمک کند شانس است. ممکن است حتی شما با اینترنت کم سرعت بتوانید سفارش سر خطی را در زمانی کمتر از بقیه انجام دهید.

مقالات مرتبط 

نوسان گیری در بورس

نوسان گیری در بورس

می‌توان گفت نوسان گیری در بورس یک فرایند استراتژیک جذاب و درعین‌حال پر ریسک معامله است. این روش معامله به دنبال تغییرات سریع قیمت‌ها سود

ادامه مطلب
معاملات فیوچرز

معاملات فیوچرز

معاملات فیوچرز یا معاملات آتی از روش‌های پر ریسک ترید در بازارهای بزرگ معاملاتی است. در این روش معامله‌گران با تخمین شرایط اقتصادی، اجتماعی و

ادامه مطلب
مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه

در دنیای تجارت مدیریت سرمایه به معنی داشتن دانش و مهارت برای انجام معاملات کم ریسک و به دست آوردن بیشترین بازدهی است. در اولویت

ادامه مطلب
ترید در بازار سرمایه

ترید در بازار سرمایه

با معامله یکی از مفاهیم اصلی در بازار سرمایه است. ترید در بازار سرمایه یعنی معامله کردن یک سهام، رمز ارز، جفت ارز، فلزات گران‌بها

ادامه مطلب

+ 200 دوره

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

+ 350 کاربر

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

+ 400 مطلب

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

+ 50 کلاس

رسالت ما ثروت آفرینی برای تمام مردم ایران است.

درباره پولدارباشی

خالق استراتژی معاملاتی لاک پشت طلایی در ایران کارشناس ارشد اعتباری و سرمایه گذاری بانک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی لیسانس مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها دارنده مدرک تحلیل تکنیکال از کاوندیش کالج انگلستان تحلیل گر و معامله گر بازار بورس و آتی سکه و زعفران

ارتباط با ما

اعتماد شما ، افتخار ماست!

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر